Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,24 października
Imienieny:
Marty, Marcina, Rafała
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Grill Park Jarzębina
obrazek
Świetlica wiejska Grill Park Jarzębina powstała dzięki nicjatywie pani Anny Charkiewicz - sołtysa Piszczaca Pierwszego i zaangażowniu mieszkańców wsi oraz przy finansowym wsparciu funduszu sołeckiego. Grunty pod budowę Grill Parku użyczyli państwo Komachowie. W 2013 r. zbudowana została altana, grill, urządzony plac zabaw. W następnych latach wzniesiony został domek, dobudowana i odpowiednio wyposażona kuchnia. Na wiosnę 2016 r. domek został docieplony i położono boazerię, w wakacje zaś ułożone zostały chodniki. Wszyskie prace zostały wykonane społecznie przez mieszkańców Piszczaca Pierwszego, przy dużej aktywności pani sołtys.
Grill Park Jarzębina to nie tylko miejsce spotkań mieszkańców wsi, ale również - sołeckich uroczystość oraz imprez. Także osoby nie mieszkające na terenie sołectwa mogą wynająć altanę czy domek na organizowanie okolicznościowych imprez. Często przyjeżdżają tu nauczyciele i uczniowie szkół z terenu gminy oraz członkowie różnych grup i stowarzyszeń.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ